DailyFoot Lab
DailyFoot Lab · İstatistik karşılaştırması

Vinícius Júnior tüm sahaya karşı

17 kategori, tek örneklem: Vinícius Júnior, DailyFoot verisindeki en tanınan 199 futbolcuya karşı. Her kart tüm grubun dağılımını gösteriyor ve Vinícius Júnior bu dağılımın içinde işaretli.

Bugünün bulmacasını oyna

0,241milli maç başına gol
54Milli maç
13Gol
17Sıralanan kategoriler
Milli takım yılları2019–2026 (8)
PozisyonOrta saha
Önemli kulüpler2
Büyük kupalar2
Boy176 cm
Doğum2000

Buradaki her sıralama aynı örneklemden geliyor: DailyFoot'un en tanınan 199 futbolcusu, oyunun kendi verisindeki milli maç, gol, kariyer yılı ve kupa bilgileriyle.

Gol oranları

Goller, maçlara, sezonlara ve atıldıkları döneme göre ölçülüyor.

01 · Golcülük

Vinícius Júnior: Milli maç başına gol

Milli takımda atılan goller milli maç sayısına bölünür. Bu verinin verebileceği en saf gol oranı ve yorumcuların gol ortalaması dediği sayı. 20 milli maçın altındaki oyuncular dışarıda bırakılır: bir avuç maç üzerinden hesaplanan oran birinci olur ve hiçbir şey anlatmaz.

0,241 milli maç başına gol Son %49 198 oyuncu içinde #101 · örneklem ortancası 0,243
0,243 Vinícius Júnior 0,241 0,000 1,097
  1. #96Marcus Rashford0,244
  2. #100George Best0,243
  3. #101Vinícius Júnior0,241
  4. #102George Weah0,240
  5. #103James Rodríguez0,237
02 · Golcülük

Vinícius Júnior: Gol başına milli maç

Oyuncunun attığı her gol için kaç milli maça çıkması gerektiği. Milli maç başına golle aynı bilgi, bir gözlemci raporunun diliyle: sayı düştükçe oyuncu daha ölümcül.

4,15 gol başına maç En yüksek %44 180 oyuncu içinde #101 · örneklem ortancası 3,88
3,88 Vinícius Júnior 4,15 0,91 76,00
  1. #99Marcus Rashford4,11
  2. #99George Best4,11
  3. #101Vinícius Júnior4,15
  4. #102George Weah4,17
  5. #103James Rodríguez4,23
03 · Golcülük

Vinícius Júnior: Milli takımda sezon başına gol

Milli takım golleri, ilk ve son milli maç arasındaki yıllara yayılır. Kısa bir dönemde çok gol atmayı ödüllendirir, maç başına oranın sakladığı şey de budur: aynı orana sahip iki oyuncu oraya ulaşma hızında on yıl ayrı olabilir.

1,63 sezon başına gol İlk %50 198 oyuncu içinde #100 · örneklem ortancası 1,68
1,68 Vinícius Júnior 1,63 0,00 7,56
  1. #97Paul Scholes1,75
  2. #99Marcus Rashford1,73
  3. #100Vinícius Júnior1,63
  4. #101Philippe Coutinho1,62
  5. #102Emmanuel Adebayor1,60
04 · Golcülük

Vinícius Júnior: Döneme göre düzeltilmiş gol oranı

Milli maç başına gol, bu örneklemde aynı on yılda ilk kez milli forma giyen tüm oyuncuların milli maç başına gol ortalamasına bölünür. 1,00 dönemin tam ortalaması, 2,00 ise gerçekten karşı karşıya geldiği oyunculardan iki kat daha golcü olmak demek. Futbol profesyonelleştikçe gol oranları düştü, bu yüzden 1950'lerin bir forvetini bugünün forvetinin yanına koymanın en adil yolu bu.

0,88 × kendi döneminin ortalaması Son %48 198 oyuncu içinde #104 · örneklem ortancası 0,89
0,89 Vinícius Júnior 0,88 0,00 3,67
  1. #99Ángel Di María0,89
  2. #99Paul Scholes0,89
  3. #104Vinícius Júnior0,88
  4. #105Ruud Gullit0,87
  5. #105James Rodríguez0,87

Kariyerin şekli

Kariyer ne zaman başladı, ne kadar sürdü ve ne kadar yoğun oynandı.

07 · Kalıcılık

Vinícius Júnior: Sezon başına milli maç

Milli maçlar, ilk ve son maç arasındaki sezonlara bölünür: oyuncunun kadroda olduğu sürece ne kadar aralıksız çağrıldığı, ne kadar uzun dayandığı değil. Fikstürler on yıllar içinde yoğunlaştı, bu yüzden buradaki ilk isimler neredeyse tamamen modern.

6,75 sezon başına maç Son %37 198 oyuncu içinde #125 · örneklem ortancası 7,50
7,50 Vinícius Júnior 6,75 2,00 10,60
  1. #122Roberto Firmino6,88
  2. #124Andrey Arshavin6,82
  3. #125Vinícius Júnior6,75
  4. #126Rivaldo Ferreira6,73
  5. #127Robinho de Souza6,67
10 · Kalıcılık

Vinícius Júnior: Son milli maçtaki yaş

Son A milli maçın yılındaki yaş. Tam yıl olarak ölçülür, dolayısıyla doğum gününün iki yanında forma giyen bir oyuncu bir yıl aşağı ya da yukarı düşebilir.

26 yaşında Son %3 199 oyuncu içinde #194 · örneklem ortancası 33
33 Vinícius Júnior 26 19 42
  1. #194Erling Haaland26
  2. #194Percy Liza26
  3. #194Vinícius Júnior26
  4. #197Mario Götze25
  5. #198Jude Bellingham23

Fiziksel oranlar

Üretim, kayıtlı boya göre ölçülüyor. Kimsenin sıralamadığı oranlar, Wikidata boylarıyla.

11 · Fiziksel oranlar

Vinícius Júnior: Boy

Wikidata'da belirtilen santimetre cinsinden boy. Aşağıdaki oranlar için bir bağlam, performans ölçüsü değil.

176 cm Son %27 185 oyuncu içinde #135 · örneklem ortancası 182
182 Vinícius Júnior 176 165 200
  1. #135Gerd Müller176
  2. #135Mario Götze176
  3. #135Vinícius Júnior176
  4. #135Wayne Rooney176
  5. #142Arda Turan175
12 · Fiziksel oranlar

Vinícius Júnior: Boyun her santimetresi için gol

Milli takım golleri, santimetre cinsinden boya bölünür. Futbolda daha kısa bir oyuncunun daha çok gol atması gerektiğini söyleyen hiçbir şey yok, sıralamayı okunur kılan da tam olarak bu: uzun forvetlere handikap uygulanmış bir gol tablosu ve en kısa isimler yukarı tırmanıyor.

0,074 cm başına gol Son %39 184 oyuncu içinde #113 · örneklem ortancası 0,100
0,100 Vinícius Júnior 0,074 0,000 0,789
  1. #112Carlos Tévez0,075
  2. #113Mario Balotelli0,074
  3. #113Vinícius Júnior0,074
  4. #115Andrea Pirlo0,073
  5. #115Ousmane Dembélé0,073
13 · Fiziksel oranlar

Vinícius Júnior: Boyun her santimetresi için milli maç

Milli maçlar, santimetre cinsinden boya bölünür: oyuncunun her santimetresine ne kadar milli takım futbolu sığdırdığı.

0,31 cm başına milli maç Son %15 184 oyuncu içinde #156 · örneklem ortancası 0,54
0,54 Vinícius Júnior 0,31 0,11 1,26
  1. #156André Schürrle0,31
  2. #156Marco van Basten0,31
  3. #156Vinícius Júnior0,31
  4. #159Álvaro Arbeloa0,30
  5. #159Roberto Firmino0,30
14 · Fiziksel oranlar

Vinícius Júnior: Gol başına boy santimetresi

Santimetre cinsinden boy, milli takım gollerine bölünür. Santimetre başına golün tersi, en düşük sayı örneklemdeki en verimli bedeni gösterir.

13,5 gol başına cm En yüksek %32 166 oyuncu içinde #113 · örneklem ortancası 8,2
8,2 Vinícius Júnior 13,5 1,3 192,0
  1. #112Carlos Tévez13,3
  2. #113Mario Balotelli13,5
  3. #113Vinícius Júnior13,5
  4. #115Andrea Pirlo13,6
  5. #116Ousmane Dembélé13,8

Kupalar ve tanınırlık

Kazanılan kupalar, maç başına kupa ve oyuncu hakkında ne kadar geniş yazıldığı.

15 · Kupalar ve tanınırlık

Vinícius Júnior: Büyük kupalar

Dünya Kupaları, kıta şampiyonlukları, Uluslar Ligi, olimpiyat altınları ve Şampiyon Kulüpler Kupası ile Şampiyonlar Ligi zaferleri toplanır. Lig ve ulusal kupalar bu veride yok, dolayısıyla burada oyunun kendisinin sorduğu kupalar sayılır, eksiksiz bir kupa dolabı değil.

2 kupa İlk %23 199 oyuncu içinde #46 · örneklem ortancası 1
1 Vinícius Júnior 2 0 8
  1. #46Sergio Agüero2
  2. #46Thibaut Courtois2
  3. #46Vinícius Júnior2
  4. #82André Schürrle1
  5. #82Andrey Arshavin1
16 · Kupalar ve tanınırlık

Vinícius Júnior: 100 milli maçta kupa

Büyük kupalar yüz maça ölçeklenir: kupa toplamı yerine kupa oranı, böylece uzun bir kariyer kısa ama kupalı bir kariyeri otomatik olarak geçmez.

3,70 100 milli maçta İlk %16 198 oyuncu içinde #33 · örneklem ortancası 1,29
1,29 Vinícius Júnior 3,70 0,00 20,00
  1. #31Sergio Ramos3,89
  2. #32Didier Deschamps3,88
  3. #33Vinícius Júnior3,70
  4. #34Fernando Torres3,64
  5. #35Iker Casillas3,59
17 · Kupalar ve tanınırlık

Vinícius Júnior: Milli maç başına Wikipedia dili

Oyuncudan bahseden Wikipedia dil sürümü sayısı, milli maç sayısına bölünür. Maç başına kazanılan ünün kaba bir ölçüsü: yüksek olması, dünyanın onu çok maç oynamış olmasından başka bir şey için tanıdığı anlamına gelir.

1,50 milli maç başına dil İlk %13 198 oyuncu içinde #26 · örneklem ortancası 0,89
0,89 Vinícius Júnior 1,50 0,43 3,70
  1. #24Garrincha dos Santos1,58
  2. #25Marco van Basten1,52
  3. #26Vinícius Júnior1,50
  4. #27Eusébio Ferreira1,48
  5. #28Gerd Müller1,47

Her kategori, sıralı