DailyFoot Lab
DailyFoot Lab · İstatistik karşılaştırması

Franck Ribéry tüm sahaya karşı

17 kategori, tek örneklem: Franck Ribéry, DailyFoot verisindeki en tanınan 199 futbolcuya karşı. Her kart tüm grubun dağılımını gösteriyor ve Franck Ribéry bu dağılımın içinde işaretli.

Bugünün bulmacasını oyna

0,198milli maç başına gol
81Milli maç
16Gol
17Sıralanan kategoriler
Milli takım yılları2006–2014 (9)
PozisyonOrta saha
Önemli kulüpler10
Büyük kupalar1
Boy170 cm
Doğum1983

Buradaki her sıralama aynı örneklemden geliyor: DailyFoot'un en tanınan 199 futbolcusu, oyunun kendi verisindeki milli maç, gol, kariyer yılı ve kupa bilgileriyle.

Gol oranları

Goller, maçlara, sezonlara ve atıldıkları döneme göre ölçülüyor.

01 · Golcülük

Franck Ribéry: Milli maç başına gol

Milli takımda atılan goller milli maç sayısına bölünür. Bu verinin verebileceği en saf gol oranı ve yorumcuların gol ortalaması dediği sayı. 20 milli maçın altındaki oyuncular dışarıda bırakılır: bir avuç maç üzerinden hesaplanan oran birinci olur ve hiçbir şey anlatmaz.

0,198 milli maç başına gol Son %43 198 oyuncu içinde #113 · örneklem ortancası 0,243
0,243 Franck Ribéry 0,198 0,000 1,097
  1. #112Nicolas Anelka0,203
  2. #113Bastian Schweinsteiger0,198
  3. #113Franck Ribéry0,198
  4. #115Ousmane Dembélé0,194
  5. #116Ryan Giggs0,188
02 · Golcülük

Franck Ribéry: Gol başına milli maç

Oyuncunun attığı her gol için kaç milli maça çıkması gerektiği. Milli maç başına golle aynı bilgi, bir gözlemci raporunun diliyle: sayı düştükçe oyuncu daha ölümcül.

5,06 gol başına maç En yüksek %37 180 oyuncu içinde #114 · örneklem ortancası 3,88
3,88 Franck Ribéry 5,06 0,91 76,00
  1. #112Nicolas Anelka4,93
  2. #113Bastian Schweinsteiger5,04
  3. #114Franck Ribéry5,06
  4. #115Ousmane Dembélé5,15
  5. #116Ryan Giggs5,33
03 · Golcülük

Franck Ribéry: Milli takımda sezon başına gol

Milli takım golleri, ilk ve son milli maç arasındaki yıllara yayılır. Kısa bir dönemde çok gol atmayı ödüllendirir, maç başına oranın sakladığı şey de budur: aynı orana sahip iki oyuncu oraya ulaşma hızında on yıl ayrı olabilir.

1,78 sezon başına gol İlk %48 198 oyuncu içinde #96 · örneklem ortancası 1,68
1,68 Franck Ribéry 1,78 0,00 7,56
  1. #94Frank Lampard1,81
  2. #95Arturo Vidal1,79
  3. #96Franck Ribéry1,78
  4. #97Lamine Yamal1,75
  5. #97Paul Scholes1,75
04 · Golcülük

Franck Ribéry: Döneme göre düzeltilmiş gol oranı

Milli maç başına gol, bu örneklemde aynı on yılda ilk kez milli forma giyen tüm oyuncuların milli maç başına gol ortalamasına bölünür. 1,00 dönemin tam ortalaması, 2,00 ise gerçekten karşı karşıya geldiği oyunculardan iki kat daha golcü olmak demek. Futbol profesyonelleştikçe gol oranları düştü, bu yüzden 1950'lerin bir forvetini bugünün forvetinin yanına koymanın en adil yolu bu.

0,82 × kendi döneminin ortalaması Son %45 198 oyuncu içinde #110 · örneklem ortancası 0,89
0,89 Franck Ribéry 0,82 0,00 3,67
  1. #108Diego Maradona0,84
  2. #109Bastian Schweinsteiger0,83
  3. #110Franck Ribéry0,82
  4. #111George Weah0,81
  5. #112Ryan Giggs0,79

Kariyerin şekli

Kariyer ne zaman başladı, ne kadar sürdü ve ne kadar yoğun oynandı.

06 · Kalıcılık

Franck Ribéry: Milli maç

A milli takımda çıkılan maçlar. Bu sayfadaki oranların çoğunun altındaki bölen ve kendi başına bir kalıcılık rekoru.

81 milli maç Son %37 199 oyuncu içinde #126 · örneklem ortancası 96
96 Franck Ribéry 81 2 233
  1. #124Alisson Becker83
  2. #125Raheem Sterling82
  3. #126Franck Ribéry81
  4. #126Rio Ferdinand81
  5. #128Gary Lineker80
07 · Kalıcılık

Franck Ribéry: Sezon başına milli maç

Milli maçlar, ilk ve son maç arasındaki sezonlara bölünür: oyuncunun kadroda olduğu sürece ne kadar aralıksız çağrıldığı, ne kadar uzun dayandığı değil. Fikstürler on yıllar içinde yoğunlaştı, bu yüzden buradaki ilk isimler neredeyse tamamen modern.

9,00 sezon başına maç İlk %16 198 oyuncu içinde #33 · örneklem ortancası 7,50
7,50 Franck Ribéry 9,00 2,00 10,60
  1. #31Edinson Cavani9,07
  2. #32Lionel Messi9,05
  3. #33Franck Ribéry9,00
  4. #33Jürgen Klinsmann9,00
  5. #35Diego Godín8,94
10 · Kalıcılık

Franck Ribéry: Son milli maçtaki yaş

Son A milli maçın yılındaki yaş. Tam yıl olarak ölçülür, dolayısıyla doğum gününün iki yanında forma giyen bir oyuncu bir yıl aşağı ya da yukarı düşebilir.

31 yaşında Son %31 199 oyuncu içinde #138 · örneklem ortancası 33
33 Franck Ribéry 31 19 42
  1. #138Eden Hazard31
  2. #138Eusébio Ferreira31
  3. #138Franck Ribéry31
  4. #138George Best31
  5. #138Gerard Piqué31

Fiziksel oranlar

Üretim, kayıtlı boya göre ölçülüyor. Kimsenin sıralamadığı oranlar, Wikidata boylarıyla.

11 · Fiziksel oranlar

Franck Ribéry: Boy

Wikidata'da belirtilen santimetre cinsinden boy. Aşağıdaki oranlar için bir bağlam, performans ölçüsü değil.

170 cm Son %9 185 oyuncu içinde #168 · örneklem ortancası 182
182 Franck Ribéry 170 165 200
  1. #168David Silva170
  2. #168Didier Deschamps170
  3. #168Franck Ribéry170
  4. #168Jordi Alba170
  5. #168Jorge Alba170
12 · Fiziksel oranlar

Franck Ribéry: Boyun her santimetresi için gol

Milli takım golleri, santimetre cinsinden boya bölünür. Futbolda daha kısa bir oyuncunun daha çok gol atması gerektiğini söyleyen hiçbir şey yok, sıralamayı okunur kılan da tam olarak bu: uzun forvetlere handikap uygulanmış bir gol tablosu ve en kısa isimler yukarı tırmanıyor.

0,094 cm başına gol Son %48 184 oyuncu içinde #97 · örneklem ortancası 0,100
0,100 Franck Ribéry 0,094 0,000 0,789
  1. #95Arda Turan0,097
  2. #95Mario Götze0,097
  3. #97Franck Ribéry0,094
  4. #97Roberto Firmino0,094
  5. #99Toni Kroos0,093
14 · Fiziksel oranlar

Franck Ribéry: Gol başına boy santimetresi

Santimetre cinsinden boy, milli takım gollerine bölünür. Santimetre başına golün tersi, en düşük sayı örneklemdeki en verimli bedeni gösterir.

10,6 gol başına cm En yüksek %42 166 oyuncu içinde #97 · örneklem ortancası 8,2
8,2 Franck Ribéry 10,6 1,3 192,0
  1. #95Arda Turan10,3
  2. #96Mario Götze10,4
  3. #97Franck Ribéry10,6
  4. #97Roberto Firmino10,6
  5. #99Toni Kroos10,7

Kupalar ve tanınırlık

Kazanılan kupalar, maç başına kupa ve oyuncu hakkında ne kadar geniş yazıldığı.

15 · Kupalar ve tanınırlık

Franck Ribéry: Büyük kupalar

Dünya Kupaları, kıta şampiyonlukları, Uluslar Ligi, olimpiyat altınları ve Şampiyon Kulüpler Kupası ile Şampiyonlar Ligi zaferleri toplanır. Lig ve ulusal kupalar bu veride yok, dolayısıyla burada oyunun kendisinin sorduğu kupalar sayılır, eksiksiz bir kupa dolabı değil.

1 kupa İlk %41 199 oyuncu içinde #82 · örneklem ortancası 1
1 Franck Ribéry 1 0 8
  1. #82Fabio Cannavaro1
  2. #82Francesco Totti1
  3. #82Franck Ribéry1
  4. #82Frank Lampard1
  5. #82Frank Rijkaard1
16 · Kupalar ve tanınırlık

Franck Ribéry: 100 milli maçta kupa

Büyük kupalar yüz maça ölçeklenir: kupa toplamı yerine kupa oranı, böylece uzun bir kariyer kısa ama kupalı bir kariyeri otomatik olarak geçmez.

1,23 100 milli maçta Son %48 198 oyuncu içinde #103 · örneklem ortancası 1,29
1,29 Franck Ribéry 1,23 0,00 20,00
  1. #100Lev Yashin1,28
  2. #100Mats Hummels1,28
  3. #103Franck Ribéry1,23
  4. #103Rio Ferdinand1,23
  5. #105Alexis Sánchez1,19
17 · Kupalar ve tanınırlık

Franck Ribéry: Milli maç başına Wikipedia dili

Oyuncudan bahseden Wikipedia dil sürümü sayısı, milli maç sayısına bölünür. Maç başına kazanılan ünün kaba bir ölçüsü: yüksek olması, dünyanın onu çok maç oynamış olmasından başka bir şey için tanıdığı anlamına gelir.

1,10 milli maç başına dil İlk %31 198 oyuncu içinde #62 · örneklem ortancası 0,89
0,89 Franck Ribéry 1,10 0,43 3,70
  1. #62Marcus Rashford1,10
  2. #62N'Golo Kanté1,10
  3. #62Franck Ribéry1,10
  4. #67Harry Maguire1,08
  5. #67Kaká Leite1,08

Her kategori, sıralı